Datový list pro třífázové elektromotory
Typ elektromotoru: H17R 315-2, 185 kW
| Všeobecná data | |
| Typ | H17R 315-2 |
| Rám (mm) | 315 |
| Elektrická data | |
| Výkon (kW) | 185 |
| Jmenovitý proud (A) | 22,5 |
| Rychlost (rpm) | 2972 |
| Frekvence (Hz) | 50 |
| Póly | 2 |
| Napětí (V) | 6 000 |
| Jmenovitý točivý moment (Nm) | 594,5 |
| Připojení | Y |
| Zvratný moment (maximální moment) | 2,9 |
| Moment nakrátko | 0,61 |
| Proud nakrátko | 6,2 |
| Setrvačnost rotoru (kg/m2) | 2,1 |
| Setrvačnost zátěže (kg/m2) | |
| Výkonnost | |
| Účinnost (100%) | 94,1 |
| Účiník (100%) | 0,84 |
| Příslušenství | |
| 6 x PT100 ve vinutích | |
| 1 x PT100 v NDE ložisku | |
| 1 x PT100 v DE ložisku | |
| Antikondenzační ohřívač | |
| 3 x PTC termistor | |
| Normy | |
| Standard: specifikace | IEC60034-1 |
| Standard: test | IEC60034-2 |
| Standard: hluk | IEC60034-9 |
| Standard: vibrace | IEC60034-14 |
| Podmínky prostředí | |
| Teplota okolí (°C) | -20 až +40 (-30, +50, +60 volitelné) |
| Instalační nadmořská výška | do 1000 m |
| Mechanická data | |
| Zvýšení teploty (oteplení) | 80K |
| Instalace | IM B3 |
| Zatížení | S1 (S2, S3, S4 – S9 volitelné) |
| Třída ochrany | IP55 |
| Izolační třída | F |
| Typ chlazení | IC411 |
| Přibližná hmotnost | 1740 kg |
| Vibrace (mm/s) | 2.8 |
| Směr rotace | Oba |
| Startování | DOL, VFD nebo softstartér |
| Typ zatížení | Parabolická nebo lineární křivka |
| Barva | RAL7030 |
| Odstín laku | lesklý |
| Klec rotoru | Měděná pásovina |
| Typ svorkovnice | VYBO CB1-HV |
| Data o ložiskách | |
| Ložiska DE/NDE | 6218C3/6218C3 |
| Mazivo | Lithiový základ č.2 (teplotní třída) |
Datový list pro elektromotor značky VYBO Electric a.s. je vytvořen podle našich standardních elektromotorů na základě všech platných norem IEC pro běžné použití. Pokud je vaše aplikace speciální a potřebujete některé parametry upravit, neváhejte nás kontaktovat. Dokážeme navrhnout motor s úpravou jakéhokoliv parametru, který vidíte v datovém listu.