Softstartery

Zobrazen 1. – 16. z 20 výsledků

Softstartéry KINETICS

Softstartéry Kinetics představují pokročilé zařízení, které slouží na startování elektromotorů. Jejich fungování spočívá na výkonové mikroprocesorové elektronice a moderních teorií řízení. Jejich hlavním úkolem je efektivně omezovat startovací proud a jejich přetížitelnost může být až 150% po dobu 10 sekund.

Softstartéry KINETICS a jejich vlastnosti

Tyto softstartéry mají velké množství funkcí a výhod. Kromě toho, že efektivně redukují startovací proud a počáteční napětí motoru, snižují i spotřebu elektrické energie a motorem prodlužují životnost. Startování je díky nim velmi hladké a stabilní, totéž platí i o zastavování. Umožňují výběr vhodného startovacího režimu, aby bylo dosažen co nejlepší možný startovací efekt. Mikroprocesory použité v softstartérech Kinetics jsou výkonnější a používají také výkonnější software díky čemuž mají zjednodušený řídicí obvod, a proto mohou dosahovat vyšší rychlosti. Disponují vícenásobnou ochranou zahrnujíc ochranu před nadproudem, ochranu před přehřátím, přetížením, fázovou poruchou atd. Zařízení se velmi jednoduše ovládají a uživatel si může na základě různého zatížení upravovat a nastavovat parametry (startování, zastavení, ochrana, spuštění).

Vaše poptávka zasílejte na e-mailovou adresu obchod@vyboelectric.eu. Nezapomeňte však uvést typ, zatížení a další důležité parametry, aby se předešlo nejasnostem a abyste si objednali ten správný produkt, který bude pro vás vhodný.