Elektromotory VYBO Electric H17RL (IE3+, IE4)

série H17RL

3D vizualizace elektromotoru H17RL od vybo electric logo


Elektromotory H17RL se právem řadí mezi nejkvalitnější produkty v kategorii nízkonapěťových elektromotorů s výkonem do 1000kW. Jedná se o elektromotory s velmi širokým spektrem využití, vysokou efektivitou a spolehlivým výkonem. Jsou vhodné pro náročnější průmyslové aplikace. Jsou vyjímečné množstvím nadstandardních prvků už iv základní výbavě. Precizní výroba zaměřená na detaily a složení z trvanlivých a kvalitních materiálů zajišťuje vysokou míru spolehlivosti a dlouhý bezproblémový provoz elektromotoru.

Série H17RL – IE3+ v optimalizovaném superkompaktním rámu

Elektromotory série H17RL patří mezi nejkvalitnější elektromotory používané na evropském průmyslovém trhu. Elektromotory H17RL jsou určeny pro těžký průmysl a jsou klasifikovány ve třídě „výkonnosti procesu pro velké zatížení“. Jsou vyvinuty a vyráběny speciálně pro evropský průmysl a evropský trh, zejména pro západní Evropu. (Německo, Benelux, Rakousko..) Vyznačují se vizuálně moderním designem vytvořeným Hi-TECH technologiemi navrženými na základě dlouholetých zkušeností. Specifické křivky elektromotoru H17RL snižují teplotu a hluk při provozu.

elektromotor 630kW H17RL 450-8

Elektromotor H17RL skladem

Elektromotor H17RL o výkonu až do 1000kW máme nonstop na skladě v různých provedeních. Pro aktuální skladovou situaci nás prosím kontaktujte. Konstrukce elektromotorů H17RL je maximálně optimalizována pro dokonalý provoz s co nejnižšími vibracemi a vysokou přetížeností. Elektromotory H17RL jsou navrženy tak, aby se daly zapínat přímo nebo přes frekvenční měnič. Jsou optimalizovány pro frekvenční měniče VYBO Electric.

Složení elektromotorů série H17RL

Rám – dokonale navržená konstrukce z šedé litiny. S nízkou hlučností, minimálními vibracemi a výbornými ventilačními vlastnostmi.
Stator – statorové plechy – řezané strojově a lisované s vysokou přesností.
Vinutí – měděný smaltovaný drát nejvyšší kvality a čistoty. VPI (vacuum pressure impregnation system) – vakuová impregnace. Strojní navíjení.

Nízkonapěťové elektromotory VYBO Electric

Nízkonapěťové elektromotory VYBO Electric uspokojí všechny vaše potřeby. Všechny nízkonapěťové systémy elektromotorů z našeho rozsáhlého portfolia zajišťují vynikající spolehlivost a dlouhou životnost. Naše nízkonapěťové motory poskytují přidanou hodnotu, která přináší výrazné úspory nákladů během životnosti motoru. Elektrické nízkonapěťové motory VYBO jsou dostupné prakticky v každé myslitelné konfiguraci a nabízí výkon v rozsahu více než 2 MW. Pokud si vyberete svůj nízkonapěťový motor z řady NN motorů, získáte značnou flexibilitu. To zahrnuje několik typů chladicích systémů a stupňů ochrany, jakož i typy vhodné pro použití ve výbušném prostředí a potenciálně nebezpečných prostorách. VYBO Electric nabízí nízkonapěťové asynchronní motory s kotvou nakrátko a kroužkové elektromotory. Motory dodáváme v kompaktních a modulárních verzích, chlazené například vzduchem a vodou.

Výběr řady H17RL je správná volba

Pro výběr elektromotoru od nás existuje několik důvodů, mezi které patří například:
– nejvýhodnější poměr ceny a kvality na trhu
– skladová dostupnost elektromotorů všech výkonových typů
– rozsáhlá nabídka a výběr
– přizpůsobení elektromotorů na míru dle potřeb zákazníka
– online dostupné datové listy, rozměrové výkresy a extenzivní popisy a technické detaily
– bezplatné poradenství s výběrem vhodného motoru

elektromotor 630kW H17RL 450-8

elektromotor 630kW H17RL 450-8

elektromotor 630kW H17RL 450-8

elektromotor 630kW H17RL 450-8

Comments are closed.