Nízkonapěťové elektromotory velkých výkonů

 • NN elektromotory VYBO Electric

  NN elektromotory VYBO Electric (1)

 • NN elektromotory MEZ Drásov

  NN elektromotory MEZ Drásov (24)

  Porovnání třífázových asynchronních motorů

  Kroužkový elektromotor

  Takový typ elektromotoru je určen pro případy, kde je velký záběrový proud nepřípustný. Jeho rotorové drážky uchovávají třífázové vinutí natrvalo spojeny do hvězdy (do trojúhelníku pouze ve výjimečných případech). Každá fáze je připojena na 3 vodivé kroužky, které jsou spojeny se svorkami svorkovnice rotoru uhlíkovými kartáči. Díky otáčení elektromagnetického pole indukovaného statorem se otáčí rotor a vytváří tak mechanickou energii.  

  Elektromotor s kotvou nakrátko

  Konstrukce statoru elektromotoru s kotvou nakrátko je stejná jako u kroužkových motorů. Rozdíl však najdeme u provedení rotorového vinutí. Vinutí sestává z tyčí (hliníkové, měděné nebo bronzové), které vypínají jeho drážky a na čele rotoru se nacházejí kruhy vyrobeny z téhož materiálu, které jsou spojeny nakrátko. Nazývají se také kotva. krúžkový motor a motor s kotvou nakrátko

Nízkonapěťové elektromotory velkých výkonů za výhodné ceny

V naší nabídce najdete nízkonapěťové elektromotory s širokým rozsahem výkonů. Jde konkrétně o tyto elektromotory:
Nízkonapěťové elektromotory VYBO Electric (rozsah výkonu 75kW – 1300kW )
Nízkonapěťové elektromotory MEZ Drásov (s kotvou nakrátko, kroužkové, …)

Elektromotory – bezplatné poradenství

Našim zákazníkům nabízíme kromě široké nabídky, nejlepších cen a rychlého dodání i bezplatné poradenství. Elektromotorům se věnujeme roky a máme množství spokojených zákazníků. Přidejte se k nim. Vyžádejte si cenovou nabídku nebo bližší technické specifikace elektromotorů na telefonním čísle uvedeném v hlavičce našeho eshopu nebo na emailu obchod@vyboelectric.eu. Náš tým se s vámi spojí v co nejkratším čase. Těšíme se na spolupráci.