Progresivní elektromotory

Progresivní elektromotory 1ALZ patří mezi speciální řadu. V jednoduchosti můžeme říci, že jde o výkonnější elektromotory v menším rámu. Pokud tedy potřebujete vyšší výkon, ale zároveň menší rozměry, je toto správná volba právě pro vás. Co se životnosti motorů týče, je identická jako u standardních třífázových elektromotorech. Rozdíl je akorát ve výrobním procesu, při kterém se použije větší množství statorových plechů. V naší nabídce máme čtyři základní kategorie jako je již standardem. Jde o progresivní elektromotory s 3000 otáčkami, 1500 otáčkami, 1000 otáčkami a 750 otáčkami. Výběr rychlosti závisí na typu použití a účelu, který má motor plnit. V každé z těchto kategorií najdete několik výkonových typů.

Elektromotor se zvýšeným výkonem 1ALZ

Elektromotor se zvýšeným výkonem 1ALZ je zárukou kvality. Je vyroben nejmodernějšími technologiemi a je dokonale propracovaný tak, aby poskytoval co největší míru spolehlivosti a vysoký výkon. Na jeho výrobu se používají jen ty nejkvalitnější materiály. Naše nabídka je přehledně rozdělena a obsahuje motory se širokým rozsahem výkonů. Díky tomu si u nás vybere skutečně každý. V případě pokud máte jakékoliv dotazy ohledně série motorů 1ALZ, neváhejte nás kontaktovat. Také v případě pokud potřebujete poradit s výběrem. Velice rádi vám s výběrem pomůžeme a výběrové konzultace máte zcela zdarma. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Těšíme se na všechny vaše zprávy a telefonáty.

Progresivní elektromotory

Progresivní elektromotory je alternativní název pro elektromotory se zvýšeným výkonem. Slovo progresivní je ale skvěle vystihuje. Progresivní elektromotor je oproti běžnému elektromotoru na jiné úrovni. I když navenek mohou vypadat stejně, skutečný rozdíl je uvnitř. Uvnitř je progresivní elektromotor více „nabušený“. Díky tomu dosahuje vyšší výkon, při zachování menších rozměrů a víceméně identického designu. Tyto elektromotory najdou své uplatnění prakticky kdekoliv. Často se využívají na místech, kde jsou důležité malé rozměry a vysoký výkon, ale dají se použít také místo standardního třífázového elektromotoru.

Elektromotory se zvýšeným výkonem (progresivní) skladem

Progresivní elektromotory držíme ve velkých počtech na skladě. Umožňuje nám to rychle reagovat na poptávku trhu a vyřizovat objednávky v rekordně krátkých lhůtách. Díky tomu se na nás mohou naši zákazníci spolehnout. V případě pokud potřebují urgentně v krátké době nový elektromotor, jsme tu pro ně. Kromě rychlého dodání je sekundární výhodou nízká cena. Díky velkému skladu a velkému množství ustájených elektromotorů si můžeme dovolit prodávat tyto motory ve velmi výhodných cenách.

Ceník progresivních motorů

V aktuálním čase nemáme ceník progresivních elektromotorů zveřejněn online. Pro vyžádání ceny konkrétního typu motoru nás prosím kontaktujte a obratem vám poskytneme individuální CP. Můžete nám napsat email, kde prosím uveďte typ elektromotoru, o který máte zájem. Případně nám můžete rovnou zavolat a naši prodejci vám poskytnou CP na míru.

Proč si vybrat progresivní elektromotor od nás?

Progresivní elektromotor řady 1ALZ patří mezi to nejlepší na trhu. Důvodů pro jeho koupi je několik a níže uvedeme pár z nich:
– nejlepší poměr ceny a kvality na trhu
– velmi rychlé dodání po celé zemi
– vysoká míra spolehlivosti motoru
– vyrobený z nejkvalitnějších materiálů
– kompaktní rozměry a moderní design
– část přepravy vám proplatíme
– všechny technické údaje uvedené předem online, svým výběrem si tak můžete být 100%-ně jistý