| Typové řady: | 3AFC ,3AFP |
| Velikosti rámů: | 315 – 355 |
| Výkonové řady: | 55kW-315kW |
| Počet pólů: | 2-10 |
| Napětí: | 380V-420V |
| Chlazení: | IC511 –vysoko výkonné chlazení |
| Tvar: | IMB3, IMB5, IMB35, IMV1 |
| Krytí : | IP55 |
Kontakt : +420 607 351 715
Perfektní produkt 
Potřebujete poradit? Jsme tady pro vás.
| Typové řady: | 3AFC ,3AFP |
| Velikosti rámů: | 315 – 355 |
| Výkonové řady: | 55kW-315kW |
| Počet pólů: | 2-10 |
| Napětí: | 380V-420V |
| Chlazení: | IC511 –vysoko výkonné chlazení |
| Tvar: | IMB3, IMB5, IMB35, IMV1 |
| Krytí : | IP55 |
Kontakt : +420 607 351 715
VYBO Electric
VYBO Electric je high-tech výrobní společnost a dodavatel průmyslových elektromotorů s širokým sortimentem produktů.
Společnost VYBO Electric sídlí ve Spišské Nové Vsi na Slovensku, v srdci Evropské unie.
Certifikáty
Adresa
VYBO Electric a.s.
Sídlo a výrobní závod 01
Radlinského 18
052 01, Spišská Nová Ves
Slovenská republika
Personalizované poradenství
Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.
+420 607 351 715 prodej@vyboelectric.euZůstaňte s námi v kontaktu
Youtube