Typ elektromotoru: H17RL-355X5-4 630KW 400V/690V 50HZ
| Všeobecná dáta | |
| Typ | H17RL 355X5-4 |
| Rám (mm) | 355 |
| Elektrická dáta | |
| Výkon (kW) | 630 |
| Jmenovitý proud 400 V (A) | 1085 |
| Jmenovitý proud 690 V (A) | 629 |
| Rychlost (rpm) | 1485 |
| Frekvence (Hz) | 50 |
| Poly | 4 |
| Napětí (V) | 400/690 |
| Jmenovitý točivý moment (Nm) | 4052 |
| Připojení | D/Y |
| Tmax/Tn (%) | 200 |
| Tst/Tn (%) | 120 |
| Ist/In (%) | 700 |
| Externí rozběhová setrvačnosť (kg*m2) | 413 |
| Moment setrvačnosti GD2 (kg*m2) | 37,2 |
| Výkonnost | |
| Efektivita (%) | 96,3 |
| Účiník (100%) | 0,87 |
| Příslušenství | |
| 6 × PT100 ve vinutí | |
| 1 × PT100 v ložisku NDE | |
| 1 × PT100 v ložisku DE | |
| Antikondenzační ohřívač 230V | |
| 3 × PTC termistor | |
| Normy | |
| Standard: specifikace | IEC60034-1 |
| Standard: test | IEC60034-2 |
| Standard: hluk | IEC60034-9 |
| Standard: vibrace | IEC60034-14 |
| Podmínky prostředí | |
| Teplota okolí (°C) | -20 až +40 (-30, +50, +60 volitelné) |
| Instalační nadmořská výška | do 1000 m |
| Mechanická dáta | |
| Izolační třída | F |
| Zvýšení teploty (oteplení) | B |
| Instaláce | IM B3 (jiná provedení na vyžádání) |
| Provozní režim | S1 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Typ chlazení | IC411 |
| Přibližná hmotnost | 3510 kg |
| Vibrace (mm/s) | 2.8 |
| Směr rotace | Oba |
| Startování | DOL, VFD alebo softštartér |
| Typ zatížení | Parabolická nebo lineární křivka |
| Barva | RAL7030 |
| Odstín laku | lesklý |
| Klec rotoru | masivní hliníková klec |
| Typ svorkovnice | VYBO CB2-LV |
| Data o ložiscích | |
| Ložiska DE/NDE | 6322C3/6222C3 |
| Mazivo | Lithiový základ č. 2 (teplotní třída) |
Dlouhý popis produktu
Typ elektromotoru: H17RL-355X5-4 630KW 400V/690V 50HZ
| Všeobecná dáta | |
| Typ | H17RL 355X5-4 |
| Rám (mm) | 355 |
| Elektrická dáta | |
| Výkon (kW) | 630 |
| Jmenovitý proud 400 V (A) | 1085 |
| Jmenovitý proud 690 V (A) | 629 |
| Rychlost (rpm) | 1485 |
| Frekvence (Hz) | 50 |
| Poly | 4 |
| Napětí (V) | 400/690 |
| Jmenovitý točivý moment (Nm) | 4052 |
| Připojení | D/Y |
| Tmax/Tn (%) | 200 |
| Tst/Tn (%) | 120 |
| Ist/In (%) | 700 |
| Externí rozběhová setrvačnosť (kg*m2) | 413 |
| Moment setrvačnosti GD2 (kg*m2) | 37,2 |
| Výkonnost | |
| Efektivita (%) | 96,3 |
| Účiník (100%) | 0,87 |
| Příslušenství | |
| 6 × PT100 ve vinutí | |
| 1 × PT100 v ložisku NDE | |
| 1 × PT100 v ložisku DE | |
| Antikondenzační ohřívač 230V | |
| 3 × PTC termistor | |
| Normy | |
| Standard: specifikace | IEC60034-1 |
| Standard: test | IEC60034-2 |
| Standard: hluk | IEC60034-9 |
| Standard: vibrace | IEC60034-14 |
| Podmínky prostředí | |
| Teplota okolí (°C) | -20 až +40 (-30, +50, +60 volitelné) |
| Instalační nadmořská výška | do 1000 m |
| Mechanická dáta | |
| Izolační třída | F |
| Zvýšení teploty (oteplení) | B |
| Instaláce | IM B3 (jiná provedení na vyžádání) |
| Provozní režim | S1 |
| Třída ochrany | IP55 |
| Typ chlazení | IC411 |
| Přibližná hmotnost | 3510 kg |
| Vibrace (mm/s) | 2.8 |
| Směr rotace | Oba |
| Startování | DOL, VFD alebo softštartér |
| Typ zatížení | Parabolická nebo lineární křivka |
| Barva | RAL7030 |
| Odstín laku | lesklý |
| Klec rotoru | masivní hliníková klec |
| Typ svorkovnice | VYBO CB2-LV |
| Data o ložiscích | |
| Ložiska DE/NDE | 6322C3/6222C3 |
| Mazivo | Lithiový základ č. 2 (teplotní třída) |

