| Veľkosť (osová výška): | 400 |
| Výkon: | 450 |
| Otáčky: | 1490 |
| Počet pólov: | 4 póly |
| Napätie: | 400 / 680 V 50Hz |
| Krytie: | IP 55 |
| Rám: | Liatinová |
| Pre teplotu okolia: | od -20°C do + 40°C |
| Trieda izolácie: | F |
| Pre nadmorskú výšku: | do 1000 m |
| Pre trvalé zaťaženie: | S1 |
Elektromotory
-
3000 ot. elektromotory
-
1500 ot. elektromotory
-
1000 ot. elektromotory
-
750 ot. elektromotory
-
1-fázové motory-230V
-
Progresivní elektromotory
-
Motory 3AL, 3LC (IE3)
-
Elektromotory s brzdou
-
Vibrační motory
-
Pilové motory
-
Motory-nevýbušné
-
NN motory H17RL
-
Elektromotory Siemens
-
Elektromotory MEZ
-
Elektromotory ABB
-
Kroužkové elektromotory
-
Motory velkých výkonů
-
VN elektromotory
Elektropřevodovky
Frekvenční měniče
Softštartéry
-