VN Elektromotory do prostředí s nebezpečím výbuchu skladem.
V případě potřeby možné okamžité dodání.
| Výkon | 120 až 1200 kW |
| Osová výška | IEC 315 až 710 mm |
| Počet pólů | 2 až 12 |
| Napětí | 11kV, 6kV, 3.3kV, 690V |
| Frekvence | 50 nebo 60 Hz |
| Stupeň ochrany | IP 55 ve standardní verzi (vyšší stupeň na přání) |
| Okolní prostředí | Pro zónu 1 nebo 2 Teplotní třída T1 – T4 |
| Montáž | Horizontální nebo vertikální |
| Chlazení | IC411 nebo IC511 |
| Ložiska | Valivá |
| Napájení | Pohon s přímým připojením k síti nebo přes frekvenční měnič |
| Normy | EN, IEC, NEMA, IEEE, CSA, TR CU |
