Šnekové elektropřevodovky

Zobrazuji všech 9 výsledků

Šnekové elektropřevodovky WGM

Šnekové elektropřevodovky jsou nejpoužívanějším a zároveň nejlevnějším typem převodovek v průmyslu. Používají se při různých aplikacích – často jde o různé jednoúčelové zařízení, dopravníky, automatické kotle a pod.

Převodovky do velikosti WGM090 jsou vyráběny ze slitiny hliníku a skříně větších převodovek (WGM110-150) se vyrábějí z litiny.

V nabídce máme i další příslušenství, které k WGM převodovkám doporučujeme: boční upínací příruby, ramena reakce, kity výstupních hřídelů atd.

Všechny šnekové převodovky se dodávají i s mazací náplní. Menší převodovky používají syntetický olej a převodovky WGM110 a větší olej minerální.
 

Proč nakoupit od nás?

V první řadě jde o expresní doručení převodovky. Díky držení všech typů a velikostí převodovek skladem, je termín doručení vašeho zařízení většinou hned následující pracovní den. V případě zájmu vám umíme převodovku dodat spolu s elektromotorem, podle vámi požadované montážní pozice.

Dalšími důvody proč u nás nakoupit je také výborný poměr ceny ke kvalitě výrobku, vynikající servis, technická podpora, 3D modely zařízení a rozměrové listy.