Elektromotory Siemens 1LE, 1LG

 • Elektromotory 1LG4, 1LE1

  Elektromotory 1LG4, 1LE1 (2)

  Elektromotory 1LG4, 1LE1
 • Elektromotory Siemens 2800 ot. min-1

  Elektromotory Siemens 2800 ot. min-1 (18)

  Elektromotory Siemens 2800 ot. za nejlepší ceny

  Elektromotory Siemens 2800 ot. se snažíme pro vysoký zájem mít neustále na skladě připravené k okamžitému odeslání k zákazníkům. Ve velké většině případů se nám to skvěle daří. Náš sklad elektromotorů patří i díky výrobci Siemens mezi jeden z největších v okolí. Díky skvěle zvládnuté logistice víme motory odesílat často již do pár hodin od objednávky. Naši zákazníci tak mohou tyto motory zařadit do provozu již následující pracovní den. Elektromotory Siemens nabízíme za ty nejlepší ceny. Cenovou nabídku si můžete vyžádat telefonicky nebo emailem. Tyto údaje naleznete v hlavičce našeho webu nebo v sekci Kontakty. Cenové nabídky tvoříme vždy individuálně a jsou šité na míru pro konkrétního zákazníka. Dobrou cenou si můžete být jistý. To potvrzuje i naše rozhodnutí proplácet zákazníkům téměř polovinu z celkové ceny dopravy. Kromě toho všechny elektromotory a jiné zboží z našeho eshopu balíme do bezpečných balení, které ochrání zařízení během celého trvání cesty k zákazníkovi.

  Elektromotory Siemens jsou zárukou kvality

  Elektromotory Siemens jsou skutečně zárukou té nejvyšší možné kvality. Tento světově známý výrobce elektromotorů se vyznačuje vysokou spolehlivostí a trvanlivostí motorů. Výrobky splňují nejpřísnější světové standardy a normy.
 • Elektromotory Siemens 1400 ot. min. -1

  Elektromotory Siemens 1400 ot. min. -1 (17)

  Elektromotory Siemens 1400 ot. rychle a výhodně

  Elektromotory Siemens s 1400 otáčkami jsou velmi žádaným typem elektromotorů. Zákazníci už dlouhá desetiletí znají jejich skvělé vlastnosti a vždy se na ně rádi spolehnou. Jde o pevně zkonstruovány a precizně vyladěné elektromotory, které přinášejí maximální efektivitu a vysokou míru spolehlivosti. Díky masivní celosvětové distribuci jsou tyto motory dostupné za výhodné ceny. My vám ale nabízíme celou řadu důvodů, proč nakupovat motory Siemens u nás: - nejlepší ceny na trhu - expresně rychlé dodání (často již do 24 hodin) - téměř polovinu dopravy vám proplatíme my - safety pack - speciální zabalení motorů pro bezpečnou přepravu - bezplatné poradenství - objednávky online (přes eshop, telefonicky nebo emailem)

  Elektromotory Siemens prodej

  Motory Siemens prodáváme a distribuujeme po celé republice již léta. Řadíme se mezi odborníky na tyto motory a také díky tomu vám víme přesně poradit, jaký elektromotor je pro vás ten nejlepší. Všechny cenové nabídky jsou vypracovány na míru vzhledem k individuální možnosti zákazníka. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem. Naši specialisté prodeje vám vše ochotně vysvětlí, poradí a nacení. Kontaktní údaje naleznete v hlavičce našeho webu nebo na podstránce Kontakty.
 • Elektromotory Siemens 900 ot. min. -1

  Elektromotory Siemens 900 ot. min. -1 (16)

  Elektromotory Siemens 900 ot. prodej a distribuce

  Elektromotory Siemens s 900 otáčkami patří mezi špičku ve své kategorii. Výrobce Siemens je známý a tradiční výrobce motorů a jiných zařízení, který přímo zakládal obor elektrických motorů. Zákazníci si tedy mohou být jisti tím, že tyto motory nic nepřekvapí a jsou připraveny na všechno. Dlouholetý vývoj a vylepšování dělá z elektromotorů Siemens spolehlivé přístroje vhodné pro široké spektrum aplikací.

  Elektromotory za nejlepší ceny

  Elektromotory značky Siemens nabízíme ve velmi výhodných cenách. Cenové nabídky připravujeme individuálně abychom co nejvíce zohlednily možnosti jednotlivých zákazníků. Jako bonus proplácíme téměř polovinu z ceny dopravy. Naše zákazníky také podporujeme bezplatným poradenstvím a speciálním bezpečným balením motorů, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy.

  Cena - elektromotor Siemens

  Pro vyžádání cenové nabídky stačí kontaktovat naše prodejce. Ti vám s radostí poskytnou bližší informace o ceně, dopravě a dalších podmínkách. Stejně vám ochotně odpoví na vaše případné dotazy a poradí. Kontaktní údaje naleznete v hlavičce našeho webu nebo v sekci Kontakty. Těšíme se na vaše zprávy a telefonáty.
 • Elektromotory Siemens 700 ot. min. -1

  Elektromotory Siemens 700 ot. min. -1 (16)

  Elektromotory Siemens 700 ot. ve výhodných cenách

  Elektromotory Siemens se 700 otáčkami máme ve více výkonových typech. Rozsah výkonu je od 0,09kW do 132kW. Jelikož jde o velmi žádané motory, většinu z těchto motorů máme nonstop na skladě. Objednávky tak víme vyřizovat extrémně rychle a motor může být již do pár hodin od objednání na cestě k vám. Značku Siemens netřeba speciálně představovat, zná ji celý svět a to nejen ten elektrotechnický. Jde o renomovaného výrobce s dlouholetou tradicí, vyšperkovaným výrobním procesem a širokým portfoliem kvalitních motorů. Elektromotory této značky patří mezi špičku a zákazníci je rádi opakovaně nakupují. My vám tyto motory nabízíme v nejlepších cenách na trhu. Kromě toho vám proplatíme téměř polovinu z ceny přepravy a bezplatně poradíme s výběrem vhodného motoru. V případě dotazů o bližší specifikaci elektromotorů, jejich konstrukci či výkonu, nás můžete kontaktovat na telefonním čísle nebo emailem. Tyto kontakty naleznete v hlavičce našeho webu nebo v sekci Kontakty.

  Elektromotor Siemens = dobrá volba

  Elektromotor Siemens je skutečně dobrou volbou pro většinu aplikací. Jeho spolehlivostí si můžete být jistý. Pro cenovou nabídku nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Těšíme se na spolupráci právě s vámi.

Elektromotory Siemens 1LE, 1LG v nejlepších cenách

Siemens elektromotory držíme na skladě. Mezi hlavní kategorie patří:
Elektromotory Siemens 2800 ot. min-1
Elektromotory Siemens 1400 ot. min-1
Elektromotory Siemens 900 ot. min-1
Elektromotory Siemens 700 ot. min-1
Elektromotory 1LG4, 1LE1

Elektromotory Siemens – vysoká kvalita

Jde o kvalitní elektromotory, které splňují nejpřísnější normy a standardy. Patří mezi špičku již dlouhá desetiletí. Konkrétní technické specifikace včetně možností doplňků a katalogu naleznete u jednotlivých produktů. Mimo jiné disponují tyto elektromotory krytím IP 55 a stupeň vibrací je A. Jsou vhodné pro široké spektrum použití a jsou vhodnou volbou pro množství podniků. Vyžádejte si cenovou nabídku na elektromotor Siemens ještě dnes. Naši prodejci vám ochotně poradí a připraví individuální nabídku přesně podle vašich potřeb. Kontaktovat náš můžete emailem nebo telefonem, údaje naleznete v sekci Kontakty.