Vysoce účinné vysokonapěťové motory o výkonu 3000 kW. Modulární vysokonapěťové elektromotory H27R630-6 s rotorem z měděné tyče s vysokým točivým momentem
| Typ elektromotoru | Asynchronní elektromotor H27R-630-6 |
| Země | Česká republika |
| Aplikace | Ventilátor |
| Jmenovitý výkon | 3000 kW |
| Jmenovité napětí | 6000 V |
| Počet pólů | 6 pólů |
| Jmenovitá rychlost | 991 ot./min. |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Typ konstrukce | IM B3 |
| Velikost rámu / výška hřídele | 630 mm |
| Třída ochrany | IP55 |
| Typ chlazení | IC611 |
| Standard motora | IEC / EN 60034-1 |
| Hmotnost | 12 000 kg |
| Třída izolace | F |
| Speciální provedení | Samochlazená objímková ložiska, rotor z měděné tyče s vysokým rozběhovým momentem |
| Množství | 3 |
Online kontakt
00421 944 105 361
prodej@vyboelectric.eu