Vertikální ultra vysoce účinný asynchronní elektromotor H17R-355-04-CR s dvojitými úhlovými ložisky
| Typ elektromotoru | H17R-355-04-CR |
| Země | Slovinsko |
| Aplikace | čerpadla |
| Jmenovitý výkon | 500 kW |
| Jmenovité napětí | 6000 V |
| Počet pólů | 4 póly |
| Jmenovitá rychlost | 1487 ot./min. |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Typ konstrukce | IM V1 + dvojitá úhlová ložiska |
| Velikost rámu / výška hřídele | 355 mm |
| Třída ochrany | IP55 |
| Typ chlazení | IC411 |
| Standard motora | IEC / EN 60034-1 |
| Hmotnost | 3200 kg |
| Třída izolace | F |
| Speciální provedení | Dvojitá úhlová ložiska pro velmi vysoké axiální tlaky čerpadla, rotory s měděnými tyčemi, velmi vysoká účinnost |
| Množství | 12 |
Online kontakt
00421 944 105 361
prodej@vyboelectric.eu